Ці незабудки пройшли шлях від галявини до Ваших вушок і, сподіваємося, до Вашого серця

Сережки, кулон і кільце з незабудками створені для Вас трепетними руками майстринь handmade...

Суцвіття незабудок, дбайливо зібрані на весняній галявині, були висушені за особливою технологією і оброблені ювелірної смолою, щоб зберегти їх неповторний відтінок небесної блакиті. Якщо квіти - це музика, то незабудки - мелодія дивовижної ніжної мелодійності! Обрамляє цю квітучу симфонію вишукана оправа зі срібла.
Блакитноокі незабудки - квіти, трепетно улюблені, мабуть, усіма народами. Зустрічаються вони в Європі, Азії, Америці, Південній Африці, Австралії та Нової Зеландії.
До речі, незабудка в більшості європейських мов носить однакове за змістом назву. Наприклад, forget-me-not в англійській, Vergissmeinnicht в німецькому. А також на вірменській - anmoruk, румунською - nu-mă-uita, датському - Forglem-mig-ej, нідерландському - vergeet-mij-nietje, іспанською - nomeolvides, французькою - ne m'oubliez pas, турецькому - Unutma beni, китайському -勿忘 我, корейському - 勿忘 草, mul mang cho, японському - 忘 れ な 草, перською - فراموشم مکن (farâmusham nakon), шведському - Förgätmigej, болгарському - незабравка мовами і на івриті - זכריני (Zichrini) незабудки мають все той же сенс у своїй назві.
А ось легенд про походження такої назви - дуже багато, майже в кожній країні - своя чарівна історія. Одна з таких легенд розповідає про те, що Бог дав імена всім-всім рослинам крім одногї маленької квітки ... І тоді ця квіточка сказала: «Не забудь мене!». «Це і буде твоїм ім'ям», - відповів Бог, подарувавши Незабудці здатність навіювати людям спогади.
Народні повір'я свідчать, що вінок, сплетений з незабудок, володіє чаклунськими чарами: якщо надіти його коханій людині на шию або покласти на груди, ближче до серця, то любов її стане міцніша і ніжніша. В одній старовинній пісні співається: "Ось синя квіточка, її звуть незабудкою. Цю квіточку поклади до серця і думай про мене. Якщо загине вона, то загине і надія, а ми так сповнені любов'ю, що, повір мені, вона ніколи в мені не помре ".
Цікавий факт:
 У давнину ковалі гартували дамаські клинки в соку незабудки. Розпечене лезо опускали в сік і тримали, поки не охолоне. Зброя після цього ставала такою твердою, що могла різати залізо.
В Англії на так зване «Свято травневої королеви» дарували вінок з незабудок Весняній королеві, яку вибирали з найкрасивіших дівчат. Історія цієї традиції починається з давніх часів, коли людство більш молоде і більш поетичне та з радістю зустрічало щорічно розквіт природи після важкої зими і влаштовувало свято в честь повернення весни.
Сподіваємося, що так само як і ми, Ви відчуваєте в цих квітах особливе поєднання невинності і грації, гідності та скромності, легкості і чарівної краси.
Прикраси легкі по вазі і комфортні в носінні, можуть стати для Вас завершальним акцентом образу, його неповторною родзинкою, що підкреслює вишуканість.

ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ

ЗАМОВИТИ СЕРЕЖКИ

ЗАМОВИТИ КАБЛУЧКУ

ЗАМОВИТИ КУЛОН