Хвилююча новинка! Кулони-КРИСТАЛИ від Bloomery.

Аксесуар, від якого віє свіжістю і природним магнетизмом.

Тільки уявіть: у прозорій глибині прохолодного кристала - справжні квіти. Екзотична целлозія, ніжна гипсофила, малинова гомфрена і різьблений лист папороті. Кристали циліндричної форми виглядають більш ніжно і романтично, а прямокутні - стильно ТА виразно.

Кулони саме кристалічної форми стали трендом нинішнього сезону неспроста: самобутні прикраси, що несуть посил власного стилю, індивідуальності – виділяють свою господиню з натовпу. Кожен кулон від Bloomery - єдиний в своєму роді і це робить Ваш образ неповторним.

Крім цього, природні прикраси можуть мати для Вас особливий сенс і стати персональним талісманом. Адже прабатьки кулонів - стародавні амулети, які вважалися персональним талісманом, що зберігають магічну силу.

До речі, остання цариця Єгипту - Клеопатра дарувала своїм наближеним кулони з смарагдом, на якому було вигравірувано її ім'я і зображення. З Єгипту мода на кулони перекочувала в Грецію і Рим, а звідти - і в Середньовіччя, де кулони стали витонченою прикрасою шийок знатних дам. Також, відомо, що ці прикраси безмірно полюбляли два найвідоміші італійські прізвища - Борджіа і Медічі.

Однак, чим ближче підходив період класицизму, тим більше кулони ставали частиною саме жіночого туалету і йшли зі скриньок представників сильної половини людства. Стали з'являтися ювелірні бренди, що виробляють кулони. Ця прикраса переросла в розряд справжнього мистецтва, яким і залишається до цього дня.

Виберіть свій кулон-кристал від Bloomery з квіткою, який буде завжди квітучим!

 

Кулон "Кристал" з малиновою гомфреною

Кулон "Кристал" з квіткою білої гіпсофіли

 

Кулон "Кристал" з квітками імортелі

 

Кулон "Кристал" з малиновою гомфреною

 

Кулон "Кристал" з квітками білої гіпсофіли

 

Кулон "Кристал" з квітками білої гіпсофіли

 

Кулон "Кристал" з мхом та травичкою

 

ДИВИТИСЬ ВСІ КУЛОНИ-КРИСТАЛИ