Ваші побажання зовсім скоро стануть реальністю. Урізноманітнити колекції наших ювелірних виробів саме червоним та ліловим кольором стало нашою метою. Дякуємо, шановні клієнтки, за Вашу думку! Отже, для втілення даною мети була обрана гомфрена. Чому? Тому-що вона гарний вигляд та гарну історію.  

Гомфрена – один із видів імортелі. А ми «переслідуємо» мету зробити красу квітки безсмертною. Історія-легенда дуже гарна. Вона про те, що жінка просила хана Батия дозволити їй викупити брата з полону. Здивувався хан, що вона не за чоловіка просить, а за брата. Жінка відповіла «Заміж я вийду, чоловік ще буде. Чоловік буде, син народиться. А брата – вже мені ніде буде взяти. Він єдиний». Хан був  вражений мудрістю жінки, зірвав квітку, першу що трапилась, чі сказав «Іди по моїй орді доти доки ця квітка не зів’яне. Тих рідних, кого встигнеш знайти, забирай додому без викупу». Довго ходила жінка по орді, багатьох врятувала від смерті, а квітка тим часом ставала все ще гарніше». Ось така гарна історія!

Зовсім скоро зможемо порадувати Вас каблучками, кулонами та сережками з гомфрени. Квіточки вже приши технологію спеціальної сушки, зараз знаходяться в процесі застигання в епоксидці. Фіксуємо квітучу красу! Зовсім скоро нова червоно-лілова колекція!