Натхнення та зусилля майстрів handmade і перед вами – прикраса ручної роботи, справжня квіточка, котру ми зберегли для вас. Вона буде завжди такою. Гарною та квітучою. Технологія створення виробів Bloomery включає:

1. Унікальний дизайн. Як немає в природі двох однакових квіточок, так немає двох абсолютно однакових прикрас Bloomery.

2. «Золоті руки» майстрів handmade. Ручна робота – це зусилля та творчість одночасно.  Щоб передати ніжність квітки й зберегти її вигляд майстри- handmade роблять справжні дива.

3. Якість епоксидної смоли.  Особлива технологія створює ідеальну консистенцію. Пелюстки або бутони квітів розміщуються в прозорій краплі епоксидки, за рахунок чого ми можемо насолоджуватися чистим кольором квітки.

4. Шліфування поверхні. Ми піклуємося про комфорт, тому поверхня виробу шліфується до бездоганного стану. Тримати таку прикрасу на долоні, носити кожний день або на особливий вихід – дійсно приємно та зручно.

5. Екостиль. Природа – це гармонія. Природа – це синонім бездоганності. Чи не до цього ми прагнемо? Відчувати себе гармонійно та відкрито. Прикраси Bloomery – ключ до чаруючої та природної краси.