Колекція браслетів «Квітучі браслети» одна з найяскравіших та радісних аксесуарів теплого весняного сезону. Квітки троянди, ромашки, люцерни, гортензії та листочки папороті. Весь цей квітник майстрині handmade зберегли в ювелірній смолі у вигляді надзвичайно граних браслетів. 
В цьому аксесуарі відчувається легкість та натхнення. Стиль масивних браслетів с тендітними квіточками налаштовує на весну у серці! 
Здавна браслети мали символічне значення: 
Були часи коли браслети були не лише прикрасою, а більше оберегом від хвороби та злих духів. Перші браслети робились вручну й подумки програмувались на щастя. Матеріалом було пір’ячко, дерево, зуби тварин, різноманітні мінерали.
В першу чергу смислове значення в браслетах мала символіка знатності та влади. Фараони, царі носили браслети з золота та срібла. Єгиптяни знатного роду одягали на руки величезну кількість браслетів. 
Браслети були популярні у всі часи.    У 21 сторіччі любов до браслетів лише посилилась. Носять браслети для будь-якої нагоди з задоволення тому що це стильний та сміливий аксесуар: на свята, на роботу, на відпочинок… 
Браслети підкреслюють імідж та сприяють гарному настрою! 
Вашій увазі представляємо неповторні браслети від Bloomery. Кожний з них неповторний, кожний з них - в одному єдиному екземплярі.
Гарного весняного настрою Вам!

 

Браслет з хризантемами:

Браслет з гортензією:

Браслет з ромашками:

Браслет з люцерною та папороттю:

 

ДИВИТИСЬ ВСЮ КОЛЕКЦІЮ "КВІТУЧІ БРАСЛЕТИ"