Справжні квіти в ювелірних виробах
Ювелірні вироби «Bloomery» - це handmade-мистецтво, яке призначене зберегти красу квітки у ювелірному виробі. Сережки, каблучки, кулони та браслети створені зі справжніх квітів й срібла.
Використовується спеціальна технологія сушки квітки завдяки якій зберігається її фактура та колір.
Квітка розміщується у матеріалі, який «прозорий як скло», «легкий як пір'ячко» та «твердий як каміння». 
Всі сережки, каблучки, кулони зі срібла.
Кожний виріб – унікальний та неповторний.  як сама природа. Як немає в природі двох цілковито однакових квітки, так немає двох цілковито однакових прикрас Bloomery.
 

Eco style – сьогодні дуже популярний тренд, який відтворюється також і в ювелірних виробах.  
"Bloom" означає "цвітіння". В наших ювелірних виробах ми намагаємося передати цвітіння природи. Орхідеї, троянди, незабудки, королівські пеларгонії, лілії та інші квіти є основою ювелірних виробів. 
Чи існує більша краса ніж та, яку створила природа?
Тонка ручна робота від моменту сушки квітки до обрамлення виробу сріблом потребує уважності та витонченості смаку, котрі цінують справжні шанувальники краси. 
Дизайн Bloomery Collection представлений двома колекціями: «Natural Collection» та «Classic Collection». Ювелірні вироби «Natural Collection» повністю повторюють природню форму квітки. Ювелірні вироби «Classic Collection» зроблені в геометричній формі (овал, коло, прямокутник…), всередині якої розміщується квітка. 
 

Подарункові колекціі "Bloomery" - це оригінальна ідея та гарне оформлення. Подаруйте квітку, котра завжди буде квітучою!
Особливу увагу Bloomery надає подарунковій упаковці. 
«Дрібниці створюють досконалість, а досконалість – це не дрібниця» (Мікеланджело). Пугівка, розташування виробів на травичці та подарункова бірка з побажанням – фірмові елементи подарункової упаковки Bloomery. Ми робимо пугівку діаметром 8 мм, де розташовується жива мініатюрна квіточка, для того, що прикрасити Ваш подарунок. Для того, що зберегти квіткову концепцію виріб розміщується на травичці. Також можна оформити подарунок подарунковою біркою незалежно чи є привід для подарунку або немає! Завжди можна побажати «Квітучого настрою», на особливий випадок – «З Днем народження», «З 8 березня», «З днем закоханих», в якості сюрпризу для Вашої другої половинки – «Моїй коханій», якщо Ви везете подарунок з України - "Present from Ukraine". Всі ці деталі створюють настрій.
 

Про нас
Прикраси Bloomery створюються в Україні. Майстрині дотримуються наступного підходу в створенні прикрас: елегантно, якісно, стильно. У виробництві особлива увага надається шліфовці прикрас, якості епоксидної смоли та збереженню кольору квітки. 
Місія "Bloomery"- зберегти красу квітки, радувати жінок та всіх, хто на них дивиться.